«Паралелі» Юлія Головатюк-Унгуряну: Які програми модернізації будинків діятимуть в Україні?

2,805

У студії: Юлія Головатюк-Унгуряну – експерт у сфері ЖКГ, юрист. Має досвід роботи в галузі управління житловою нерухомістю в Україні понад 10 років, починаючи з посади юрисконсульта на підприємстві. З 2011 по 2014 рр. працювала у профільних громадських організаціях та приватних структурах. З 2014 по 2016 рр. – директор приватної управляючої компанії в м. Київ. Була головою комітету з питань нормативно-правового регулювання ГС «Асоціація управителів житла». З 2012 р. була членом, а у 2014-2016 рр. секретарем, Громадської ради при Мінрегіоні України. Нині – в.о. директора Фонду енергоефективності.

Image

Общественный совет при Минрегионе является постоянно действующим коллегиальным выборным общественным консультативно совещательным органом, образованным для обеспечения участия граждан в формировании и реализации государственной политики по вопросам, которые относятся к компетенции Минрегиона.

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…