Вівторок, 23 жовтня 2018

II засідання експертної групи з питань теплоенергетики

Вівторок, 11 липня 2017 18:07

11 липня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під керівництвом керівника групи Олександра Сігала відбулося друге засідання експертної групи з питань теплоенергетики.

Засідання пройшло за участю голови Громадської ради Павла Міхайліді, представників міжнародних підприємств по здійсненню промислово-енергетичних проектів, таких як НПФ "Ганза", ТОВ "Енерстена Україна", експерта Європейського Союзу, доктора економічних наук Жана-Люка Поже, а також заступника міського голови м.Рівне Олексія Хмилецького.

Експерти обговорили питання системи теплопостачання в місті Рівне, ознайомилися з інформацією про нове обладнання для утилізації теплоти на ринку України з відповідною оцінкою можливості і доцільності його впровадження на підприємствах теплопостачання, а також з проектом Світового банку «Програма регуляторної підтримки сектора централізованого опалення».

Прийнято рішення:

  • визнати значною роботу ТОВ «Ровнотеплоенерго» про проведену модернізації системи теплопостачання м. Рівне і баченні майбутніх шляхів розвитку підприємства;
  • затвердити рекомендації і просити Громадська рада розглянути проекти рішень, направлені на вдосконалення теплопостачання м. Рівне

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...