Звернення Геннадія Зубка до громадськості

Шановні співвітчизники!

Кожен з вас – частинка українського народу, який є єдиним джерелом влади  в Україні. Саме тому у прийнятті рішень органами влади важливим є активна участь громадських організацій, які представляють інтереси громадян та різних трудових колективів.

При Мінрегіоні України діє Громадська рада, до якої входять тридцять п'ять представників різних громадських організацій та їх об’єднань. Нам спільно є над чим працювати. Необхідно завершити процес децентралізації повноважень, створити правову основу для реформування місцевого самоврядування, для формування сприятливих інвестиційних умов в будівельній галузі та житлово-комунальному господарстві, напрацювати і впровадити дієві заходи з енергозбереження та енергоефеективності тощо.

Переконаний, що спільними зусиллями ми прийматимемо та втілюватимемо у життя максимально ефективні рішення, спрямовані на розвиток галузей і економіки в цілому.

До прикладу, міністерством спільно з асоціаціями органів місцевого самоврядування, громадськими організаціями, українськими та зарубіжними експертами, Громадською радою при Мінрегіоні підготовлено перший пакет проектів законів, покликаних стати правовою основою для якісних перетворень в країні, зокрема в сферах регіонального розвитку,  місцевого самоврядування, будівництва, житлово-комунального господарства тощо. Попереду – напружена робота над їх  прийняттям та реалізацією, а також підготовка ще низки важливих законопроектів.

Вже прийнято зміни до Бюджетного та Податкового кодексів в частині децентралізації фінансів. Уряд дав більший ресурс місцевим бюджетам, ресурс для розвитку їх територій. Тепер наше з вами завдання – допомогти імплементувати прийняті норми на місцях, щоб вони реально запрацювали.

Запрошую до співпраці кожного, хто здатен працювати на результат.

З повагою,
Віце-прем`єр-міністр України –
Міністр регіонального розвитку, будівництва та
житлово-комунального господарства
Геннадій Зубко

Image

Общественный совет при Минрегионе является постоянно действующим коллегиальным выборным общественным консультативно совещательным органом, образованным для обеспечения участия граждан в формировании и реализации государственной политики по вопросам, которые относятся к компетенции Минрегиона.

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…