Юрій Сіденьков прийняв участь в засіданні колегії Луганської облдержадміністрації

25 липня виконуючий обов’язки голови Громадської ради при Мінрегіоні Юрій Сіденьков прийняв участь в засіданні колегії Луганської облдержадміністрації.

Юрій Сіденьков взяв участь у заході за запрошенням нового очільника Луганської області Віталія Комарницького. Під час заходу було розглянуто результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування на території Луганської області.

Голова Луганської ОДА – ВЦА Віталій Комарницький звернув увагу членів колегії на вкрай незадовільний стан дороги Новоайдар – Щастя, неякісне виконання поточно-середнього ремонту дороги Щастя – Широкий, який проводиться у Станично-Луганському районі, про затягування ремонтних робіт Сватівського мосту, який знаходиться в жахливому стані, необхідність капітального ремонту автодороги від Нової Астрахані до Старобільська, по якій до обласного центру їздять громадяни шести віддалених районів та переміщуються грузи, в тому числі після збору цьогорічного врожаю зерно на залізничну станцію Рубіжне.

Очільник області вкрай незадоволений роботою управління розвитку та утримання мережі автодоріг області, яке не в повному обсязі використовує виділені кошти на ремонт доріг, роботи виконуються невчасно та неякісно. Керівнику управління було дано низку доручень, зокрема: до 1 серпня розробити план заходів з усунення порушень, виявлених Рахунковою палатою; надати графік виконання робіт на 2019 рік з подальшим оприлюдненням на офіційному веб-сайті облдержадміністрації; підготувати стратегію на три роки та план заходів на 2020 рік, з погодженням органами місцевого самоврядування та громадськістю.

Рішенням колегії зобов’язано начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрія Бережного та начальника управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області Артема Арапова протягом двох місяців виправити недоліки та виконати поставлені завдання. Якщо недоліки не будуть виправлені, до них будуть прийняті відповідні кадрові рішення.

Наприкінці засідання колегії було надане слово Юрію Сіденькову, який в своєму виступі висловив думку про те, що незадовільний стан дорожнього господарства – це загальнодержавна проблема, особливо гостро стоїть питання нехватки кваліфікованих інженерно-технічних працівників, а також безвідповідальне відношення головних спеціалістів цих підрозділів до виконання своїх службових обов’язків. Але, ми живемо на Луганщині і зробимо максимум можливого для відбудови наших доріг.

Image

Общественный совет при Минрегионе является постоянно действующим коллегиальным выборным общественным консультативно совещательным органом, образованным для обеспечения участия граждан в формировании и реализации государственной политики по вопросам, которые относятся к компетенции Минрегиона.

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…