В Мінрегіоні пройшло VI засідання Громадської ради

24 червня 2020 року в Міністерстві розвитку громад та територій України під головуванням Павла Міхайліді пройшло VІ засідання Громадської ради при Мінрегіоні.

У засіданні взяв участь перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, який привітав членів ради та повідомив про роботу Мінрегіону в проведенні реформ та про перші кроки взаємодії нового керівництва з консультаційно-дорадчим органом.

У зв'язку з дією обмежувальних заходів по боротьбі з СOVID-19, деякі члени Ради взяли участь в засіданні за допомогою відеоконференції.

Громадська рада розглянула річний звіт та прийняла відповідні рішення щодо звернення до Мінрегіону та Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо вдосконалення систем теплопостачання в деяких містах України. Члени ради шляхом рейтингового голосування обрали представників інститутів громадянського суспільства для направлення рекомендації Мінрегіону включити до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…